Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 kwietnia 2007, 22:35

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla PC

Kody do gry

Skieruj się do Menu Start i zlokalizuj miejsce, w którym znajdują się linki powiązane z grą. Będziesz musiał kliknąć na Unlock code (jest to plik o rozszerzeniu .lnk). Spowoduje to uruchomienie odrębnego programu instalacyjnego. Będziesz musiał podać dwa kody. Są to:

pseudodog

snork

Po zakończeniu instalacji i uruchomieniu gry będziesz mógł korzystać z dwóch map multiplayerowych, które do tej pory były zablokowane.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 kwietnia 2007