Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 lipca 2006, 15:36

American Conquest: Północ-Południe PC

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij klawisz „ENTER”, a następnie wpisz jeden z poniższych kodów:

 

VICTORY – automatycznie wygrywasz daną misję gry

viewall – odkrywa całą mapę

babki – daje 5,000 sztuk każdego surowca

changeunit – możliwość tworzenia nielimitowanej liczby jednostek

qwe – po wpisaniu kodu odblokowuje się nowa, ukryta opcja: wciśnięcie klawisza „P” odblokowuje dostęp do wszystkich nacji oraz upgrade’ów; wciśnięcie klawisza „F9” niweluje działanie tego efektu (wszystko powraca do poprzedniego stanu)

Uwaga: Powyższe kody współpracują wyłącznie z europejską wersją gry „American Conquest: Divided Nation”. Kody muszą być wpisywane z zachowaniem dużych i małych liter.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 lipca 2006