Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 8 listopada 2004, 16:21

Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku PC

Najpierw uruchom grę z linii komend z dodatkowym parametrem +set developer 1. Podczas rozgrywki naciśnij klawisz [~] (tylda) aby przywołać konsolę a następnie wpisz dowolny z kodów wymienionych nieco niżej.

Przykład: "C:\Medal of Honor Pacific Assault\mohpa.exe" +set developer 1

Uwaga: Upewnij się, że używasz pliku mohpa.exe a nie mohpa_setup.exe (do tego drugiego prowadzi skrót umieszczany na pulpicie)

Alternatywnie, zamiast uruchamiania gry z linii komend, możesz zmodyfikować plik konfiguracyjny unnamedsoldier.cfg, który domyślnie powinien znajdować się w Moje Dokumenty\EA Games\Medal of Honor Pacific Assault\configs. Musisz otworzyć ten plik przy pomocy dowolnego edytora teksowego (np. WordPada), odszukać sekcję // Cvars i dodać w niej następującą linię:

seta developer "1"

Będziesz mógł teraz przywoływać konsolę przy pomocy klawisza [~] (tylda).

Kody:

dog - god mode/nieśmiertelność

wuss - wszystkie bronie

fullheal - max zdrowia

notarget - wrogowie będą cię ignorować

noclip - „przechodzenie przez ściany”

fps 1 - wyświetla aktualny FPS

Jeżeli nie jesteś w stanie przywołać konsoli, to możesz również spróbować przypisać kody do określonych klawiszy. W tym celu otwórz plik konfiguracyjny o nazwie unnamedsoldier.cfg, który domyślnie powinien znajdować się w Moje Dokumenty\EA Games\Medal of Honor Pacific Assault\configs i odszukaj w nim sekcję // Key bindings. Następnie zmień dowolny z wpisów na odpowiadający danemu kodowi, np.:

bind F1 "dog"

bind F2 "fullheal"

Naciskając klawisz [F1] podczas gry uzyskasz nieśmiertelność, klawisz [F2] da ci max życia, itp.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 listopada 2004