Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 września 2004, 09:12

Max Payne 2: The Fall of Max Payne PS2

Tryb kodów (cheat mode) – Podczas gry naciśnij kwadrat(3), X, lewo, prawo, lewo, prawo, kwadrat(3), X, lewo, prawo, lewo, prawo. Potem naciśnij Start + Select, żeby wrócić do głównego menu. Wybierz „New Game”. Wszystkie levele i tryby gry powinny być odblokowane.

In-game reset – Naciśnij Start + Select podczas gry.

Specjalne zakończenie – Ukończ grę w trybie Dead On Arrival.

Bonusy – Ukończ grę na poziomie trudności „Detective”, żeby odblokować tryby „Hard Boiled, New York Minute” i „Dead Man Walking”. Ukończ grę na poziomie trudność „Hard-Boiled”, żeby odblokować tryb „Dead On Arrival”.

Odnowienie zdrowia – Wybierz opcję save podczas gry, potem wróć do głównego menu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 września 2004