Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 sierpnia 2004, 17:39

Kody do gry Castlevania: Harmony of Dissonance GBA

Graj jako Maxim Kischine – Wpisz MAXIM jako imię po przynajmniej jednorazowym ukończeniu gry. Ten bohater jest szybszy i skacze wyżej od Belmonta.

Brak magii – Wpisz NOMAGIC jako imię po przynajmniej jednorazowym ukończeniu gry.

Tryb hard – Wpisz HARDGAME jako imię po przynajmniej jednorazowym ukończeniu gry. Przy wstępie do gry powinieneś usłyszeć głos potwierdzający poprawne wprowadzenie kodu.

Tryb Boss Rush – Ukończ grę, żeby odblokować opcję Boss Rush. Są trzy poziomy (easy, normal i hard), które mogę być odblokowane grając w każdy z nich po kolei, począwszy od easy.

Graj jako Classic Simon – Odblokuj tryb Boss Rush, naciśnij góra(2), dół(2), lewo, prawo, lewo, prawo, B, A, select przy logo Konami. Wybierz tryb Boss Rush, żeby grać jako Simon (wersja NES).

Graj jako Maxim – Odblokuj tryb Boss Rush, w menu Boss Rush naciśnij L + R. Trzymaj guziki dopóki poziom trudności się nie wybierze. Teraz będziesz mógł grać Maximem w trybie Boss Rush.

Test dźwięku – Ukończ grę z „dobrym” zakończeniem (gdzie ratujesz Maxima i Lydie).

Encyklopedia – Zdobądź relikwię Monster Tome podczas gry, żeby odblokować opcję „Encyklopedia” w menu „Secret info” (charakteryzuje wszystkie stwory jakie pokonałeś).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 sierpnia 2004