Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 sierpnia 2004, 14:44

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty PS2

Alternatywny ekran tytułowy – Ukończ grę. Tytułowy ekran zrobi się niebieski.

Aby obejrzeć alternatywny ekran tytułowy bez kończenia gry, załaduj zapisaną grę, ale nie zaczynaj grać. Zamiast tego wróć do tytułowego ekranu, a on się zmieni z twarzy Raidena na twarz Solid Snake.

Poziom trudności extreme – Ukończ grę, żeby odblokować poziom trudności extreme.

Zwiększenie siły uchwytu – Naciśnij L2 + R2 sto razy, kiedy będziesz wisiał na jakimś występie, żeby się podciągać.

Kiedy zrobisz pierwszą serię podciągnięć jako Raiden uzyskasz grip level 2, możesz zrobić sto więcej, żeby uzyskać level 3. Nie można mieć levelu 4 ponieważ Campbell powie ci, że zaniedbujesz swoje obowiązki i musisz kontynuować misję.

Sterowanie tytułowym ekranem – Naciśnij L2, żeby usłyszeć strzał z pistoletu i zobaczyć łysk na ekranie.

Użyj prawej gałki analoga, żeby zmienić kolor tła tytułowego ekranu.

Sterowanie tzw. „codec sequences” – Poruszaj lewą albo prawą gałkę analoga, żeby poruszać twarzami.

Kiedy używasz codeca do kontaktu z Otaconem albo innymi w grze, naciśnij R1 albo R2, żeby odkryć co Snake albo Raiden myślą o tej osobie (śmieszne kwestie). Usłyszysz również, co naprawdę czują do swoich kobiet.

Szybkie pomijanie wezwań na codeca – Naciśnij X, żeby zatrzymać rozmowę, potem trzymaj kwadrat dopóki rozmowa na codecu się skończy. Przydaje się kiedy chcesz pominąć długie, nudne sekwencje lub takie które już widziałeś.

Aby przewinąć rozmowę na codecu naciśnij trójkąt.

in-game reset – Podczas gry przytrzymaj L1 + R1 + L2 + R2, a potem naciśnij start + select.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 sierpnia 2004