Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 lipca 2004, 12:14

Beyond Divinity PC

Aby rozpocząć przygodę z silniejszą postacią, wejdź do folderu, w którym zainstalowana została gra. Otwórz folder o nazwie Common, a następnie dwukrotnie kliknij w plik CharSelStats.dat. Do przejrzenia jego zawartości najlepiej wybierz Notatnik.

Teraz znajdź i zamień na wyższe liczby znajdujące się przy atrybutach poszczególnych bohaterów (Warrior, Wizard oraz Survivor). Dla przykładu: Wizard posiadający 9 poziom współczynnika Intelligence posiada więcej czarów, Warrior z 10 poziomem Strength czy Agility ma dostęp do większości uzbrojenia, których normalnie nie mógłby użyć na tak wczesnym etapie rozgrywki.

Kiedy skończysz, zapisz wszystkie zmiany w pliku i wróć do gry.

Uwaga! Koniecznie należy pamiętać o wykonaniu kopii zapasowej pliku CharSelStats.dat!

 

Duplikowanie przedmiotów i pieniędzy

Wybierz dowolny przedmiot z posiadanego ekwipunku, przeciągnij go na planszę, zaś w momencie "położenia" itemu na ziemi naciśnij szybko kombinację [CTRL] + [L] (Quick Load). Aby ten kod zadziałał, potrzeba jednak trochę wprawy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 lipca 2004