Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 listopada 2022, 14:36

Kody do gry Persona 5 Royal (walka z The Reaper) PC, PS5, XSX, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Persona 5 Royal jest stworzoną przez studio Atlus ulepszoną wersją wydanej pierwotnie w 2017 roku piątej odsłony popularnego cyklu jRPG-ów. Głównym bohaterem tytułu jest mieszkający w Japonii licealista, który otrzymuje możliwość włamywania się do cudzych umysłów. Wraz z przyjaciółmi postanawia wykorzystać tę okazję, by karać przestępców, polityków i inne osoby mające wiele na sumieniu. Pomagają im w tym tytułowe persony – potężne byty odzwierciedlające różne aspekty osobowości. Choć zazwyczaj ludzie posiadają jeden rodzaj persony, główny bohater może je łapać niczym Pokemony i wykorzystywać w trakcie pojedynków zgodnie z zapotrzebowaniem. Wersja Royal uzupełnia podstawową wersję gry między innymi o nową towarzyszkę, poboczne postacie, sceny, dialogi, aktywności oraz zadania.

Triki do gry

Walka z The Reaper

Gdy pojawi się The Reaper i zacznie cię śledzić, pozwól mu zaatakować ciebie, zamiast ty atakować jego. Podczas walki będzie poruszał się tylko raz na turę, zamiast jak zwykle dwa razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 listopada 2022