Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 lutego 2021, 11:39

Super Mario 3D World + Bowser's Fury (triki) Switch

Wstęp

Super Mario 3D World + Bowser's Fury jest wydaną na konsolę Nintendo Switch odświeżoną wersją trójwymiarowej platformówki z 2013 roku. W trakcie zabawy wcielamy się w tytułowego wąsatego hydraulika, który w towarzystwie swoich przyjaciół wyrusza do Królestwa Sprixie, by uratować tamtejsze księżniczki porwane przez złego Bowsera. Po drodze protagoniście przyjdzie przemierzyć szereg poziomów pełnych wrogów, przeszkód, rozmaitych znajdziek i prostych zagadek środowiskowych. Akcję w tytule obserwujemy zza pleców bohatera, lecz od czasu do czasu perspektywa zmienia się na side-scrollową.

Triki do gry

Nagrody

Ukończ grę w 100%, by zyskać 5 iskrzących się gwiazd przy twoim profilu i zamienić kostium kota na kostium lwa.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2021