Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 lutego 2021, 11:37

Star Wars Jedi: Upadły zakon (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Star Wars Jedi: Upadły zakon jest stworzoną przez studio Respawn Entertainment grą akcji TPP, której akcja toczy się w świecie Gwiezdnych wojen, konkretnie między trzecim a czwartym epizodem słynnej filmowej sagi. Jako Cal Kestis, młody Rycerz Jedi, który musi ukrywać się przed siłami Imperium, przemierzamy galaktykę uciekając przed złymi inkwizytorkami i wspólnie z napotkanymi po drodze towarzyszami odbudować zakon Jedi. Zabawa w tytule polega na przemierzaniu kolejnych, półotwartych poziomów, walce z kolejnymi przeciwnikami za pomocą miecza świetlnego oraz pokonywaniu różnorakich przeszkód. Tytuł zawiera pewne elementy RPG, dzięki którym na przestrzeni rozgrywki możemy ulepszać umiejętności naszego bohatera.

Triki do gry

3 gwiazdki

W trakcie Wyzwań pokonaj 5 fal przeciwników jak zwykle, lecząc się dowolną liczbę razy. Gdy do pokonania pozostanie ostatni przeciwnik, tuż przed zadaniem mu zabójczego ciosu, zatrzymaj grę i zrestartuj cały „challenge”. Rozpocznie się on od nowa, a ty i tak dostaniesz 3 gwiazdki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2021