Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 listopada 2020, 13:20

Kody do gry Demon's Souls (triki) PS5

Wstęp

Demon's Souls jest przygotowanym przez firmę Bluepoint Games remakiem głośnego RPG-a akcji od studia FromSoftware z 2009 roku. W trakcie zabawy wcielamy się w śiałka, którego zadaniem jest pokonanie sił pewnego prastarego boga, które opanowały magiczne królestwo Boletaria. Jest to jednak bardzo trudne zadanie, podczas którego nasz protagonista nieraz poniesie śmierć. W trakcie zabawy przemierzamy kolejne lokacje, walczymy z groźnymi przeciwnikami, w tym potężnymi bossami, i rozwijamy umiejętności sterowanej przez nas postaci.

Triki do gry

Tryb Fractured

Wejdź w interakcję ze statuą w Nexusie, przy której się odradzasz. Tryb Fractured aktywujesz za 25 tysięcy Dusz.

Pancerz Penetratora

Znajdź 26 ceramicznych monet w trybie Fractured, a następnie sprzedaj je Sparkly'emu the Crow za zardzewiały klucz. Otwórz nim drzwi znajdujące się za fantomową ścianą w Tower Knight's. Odnajdziesz tam pancerz Penetratora.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 listopada 2020