Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2020, 17:41

Among Us (odwrócona mapa The Skeld) PC, AND, iOS

Wstęp

Among Us jest stworzoną przez studio Innersloth dwuwymiarową produkcją kładącą nacisk na rywalizację wieloosobową przez sieć, wyróżniającą się specyficzną, rysunkową oprawą wizualną. W trakcie zabawy wcielamy się w kosmonautów, których zadaniem jest przygotowanie statku kosmicznego do odlotu. Wykonanie tego zadania wymaga ścisłej współpracy. Utrudnieniem jest fakt, że w grupie znajdują się sabotażyści próbujący zniweczyć wszelkie starania pozostałych graczy.

Triki do gry

Odwrócona mapa The Skeld

Ustaw w systemie datę na 1 kwietnia dowolnego roku, a następnie uruchom Among Us. W lewym górnym rogu powinna pojawić się wiadomość. Teraz gdy założysz nową grę lokalną i wybierzesz mapę The Skeld, będzie ona odwrócona.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2020