Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 października 2020, 18:24

Kody do gry Alice: Madness Returns (New Game+; nawiązanie do Psychonauts) PC, X360, PS3

Wstęp

Alice: Madness Returns jest stworzoną przez studio Spicy Horse kontynuacją trzecioosobowej gry akcji z 2000 roku. Podobnie jak oryginał, również sequel jest luźno oparty na powieściach Lewisa Carolla Alicja w Krainie Czarów oraz Po drugiej stronie lustra. W trakcie zabawy wcielamy się w Alicję, młodą dziewczynę zmagającą się ze schizofrenią, która ponownie trafia do Krainy Czarów. Niestety, miejsce to uległo znacznej degradacji. Bohaterka musi przemierzać różne fantazyjne lokacje i walczyć przeciwnikami za pomocą najrozmaitszych broni, takich jak nóż czy śmiercionośne karty.

Triki do gry

Tryb New Game+

Aby odblokować tryb New Game+ musisz ukończyć grę.

Nawiązanie do Psychonauts

W rozdziale 4, po wykonaniu pierwszej szachowej łamigłówki, zostaniesz pogoniony przez potwora do dziury. Kiedy spadniesz na dół, poszukaj na prawej ścianie kamień w kształcie serca. Zmniejsz się by odkryć, że jest on fałszywy. Wbiegnij do tunelu. Po drugiej stronie znajdziesz podłogę, na której pojawi się opcja użycia bomby. Zrób to, by zyskać bonusy i odnaleźć szkielet siedzący na krześle. To Raz – główny bohater cyklu Psychonauts.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 października 2020