Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 września 2020, 12:13

Resident Evil 3: Nemesis (triki) PC, PS3, PS1, PSP, PSV, GCN

Wstęp

Resident Evil 3: Nemesis jest stworzoną przez firmę Capcom grą typu survival horror. Główną bohaterką tytułu jest Jill Valentine, była oficer elitarnego oddziału S.T.A.R.S. Trafia ona w sam środek apokalipsy zombie mającej miejsce w Racoon City. Kobieta musi przetrwać, odpierając ataki nie tylko samych żywych trupów, ale również potężnego mutanta zwanego Nemesisem. Zabawa polega na przemierzaniu zrujnowanego miasta, zbieraniu zapasów i notatek oraz rzecz jasna walce z groźnymi przeciwnikami.

Triki do gry

Alternatywne zakończenie

Gdy będziesz na moście między parkiem i laboratorium, zdecyduj się na skok z niego zamiast zepchnięcia Nemesisa. Zmieni to różne scenki na przestrzeni dalszej części gry oraz jej zakończenie.

Wiadomość od reżysera

Po odblokowaniu wszystkich zakończeń dla postaci, pojawi się specjalna wiadomość od reżysera. Uwaga! Będzie to jedyny raz, gdy będziesz mógł ją zobaczyć.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 września 2020