Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 września 2020, 12:09

Death end re;Quest 2 (triki) PC, PS4

Wstęp

Death end re;Quest 2 jest jRPG-iem stworzonym przez studio Compile Heart, stanowiącym kontynuację produkcji z 2019 roku. Akcja tytułu toczy się w fikcyjnym górskim miasteczku zwanym Liz Soara. W trakcie zabawy wcielamy się w trzy dziewczyny, które wplątują się w sprawę zaginięcia uczennic nocujących w dormitorium Wardsworth. Szybko trafiają one na trop tajemniczego kultu oraz klątwy ciążącej nad ich rodzinną osadą. Podczas swojej przygody przyjdzie im eksplorować kolejne lokacje, rozmawiać z postaciami niezależnymi oraz rzecz jasna toczyć realizowane w systemie turowym boje z przeciwnikami.

Triki do gry

Alternatywne intro i ekran tytułowy

Ukończ grę uzyskując prawdziwe zakończenie, a następnie spróbuj wczytać zapisany stan zabawy. Odblokujesz w ten sposób alternatywne intro oraz ekran tytułowy gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 września 2020