Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 sierpnia 2020, 19:31

Might and Magic VII: For Blood and Honor (triki) PC

Wstęp

Might and Magic VII: For Blood and Honor jest stworzoną przez studio New World Computing kolejną odsłoną popularnej serii gier RPG. Akcja tytułu toczy się w magicznej krainie Erathia. W trakcie zabawy możemy pokierować drużyną złożoną z czterech mogących należeć do różnych klas bohaterów i podjąć próbę przywrócenia równowagi w królestwie oraz pokrzyżowania niecnych planów gildii nekromantów. Podczas swojej przygody protagonistom przyjdzie wykonać najróżniejsze zlecenia, walczyć z przeciwnikami, zdobywać coraz lepszy sprzęt oraz rozwijać swoje umiejętności.

Triki do gry

Silniejsi bohaterowie na początku

Na samym początku gry, gdy wciąż jesteś na Emerald Isle, w samym środku miasta podejdzie do ciebie mężczyzna oferujący ci Różdżkę Ognia w zamian za przysługę. Obiecaj, że przemyślisz ofertę, lecz nie przyjmuj jej.

Niedaleko za rzeczonym mężczyzną na wzgórzu jest zagajnik pełen Firefly'ów. Zwab kilka z nich w okolice jegomościa z którym rozmawiałeś, a one powinny zabić go za ciebie. Przeszukaj zwłoki nieszczęśnika i zdobądź Różdżkę Ognia.

Wyposażony w tę broń udaj się do jaskini po wschodniej stronie wyspy, w której znajduje się smok. Trzymaj się z boku groty, aż natrafisz na małą wnękę. Ustaw się w niej, a ataki stworzenia nie powinny cię dosięgnąć. Teraz wystarczy, że przesuniesz się lekko, wystrzelisz pocisk z różdżki w stronę kreatury, a następnie natychmiast schowasz się we wnęce zanim zostaniesz zraniony. Kontynuuj cały proces, aż smok padnie (jeśli różdżka się wyczerpie, skorzystaj z jakieś broni dystansowej). Teraz będziesz mógł go przeszukać. Wypadnie z niego mnóstwo potężnych przedmiotów, które znacznie ułatwią zabawę na jej początkowych etapach.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 sierpnia 2020