Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 1 sierpnia 2020, 13:00

Betrayal at Krondor (kody) PC

Wstęp

Betrayal at Krondor jest stworzoną przez studio Dynamix grą RPG, opartą na opowiadaniach fantasy Riftwar Saga autorstwa Raymonda E. Feista. Akcja tytułu toczy się w magicznej krainie. Na samym początku obejmujemy kontrolę nad drużyną złożoną z trzech bohaterów – maga Owyna, wojownika Goratha oraz szlachcica Lockleara – i naszym zadaniem jest dotarcie do miasta Krondor. Choć początek jest niepozorny, z czasem intryga zaczyna się zagęszczać, a do naszej skromnej grupy podopiecznych dołączają kolejne postaci. Na przestrzeni zabawy rozwijamy ich umiejętności oraz wyposażamy w coraz lepszy sprzęt, co pozwala na sprawniejsze eliminowanie kolejnych wrogów oraz wykonywanie zadań.

Kody do gry

Przejdź na mapę świata, a następnie wciśnij i przytrzymaj jednocześnie Alt + prawy Shift + ~. W tym momencie pojawi się skrzynia zawierająca wszystkie przedmioty niezbędne do ukończenia danego rozdziału. Ponadto będziesz mógł uleczyć swoich bohaterów. Aby otworzyć kufer przypisany do fragmentu zabawy, na którym akurat jesteśmy, musimy wpisać odpowiedni z poniższych kodów.

  1. 6478 – Rozdział 1
  2. 9216 – Rozdział 2
  3. 7702 – Rozdział 3
  4. 2132 – Rozdział 4
  5. 5052 – Rozdział 5
  6. 0680 – Rozdział 6
  7. 0194 – Rozdział 7
  8. 4743 – Rozdział 8
  9. 9995 – Rozdział 9

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 sierpnia 2020