Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 lipca 2020, 15:23

Saints Row IV: Re-Elected (personalizowanie nieedytowalnych aut) Switch

Wstęp

Saints Row IV: Re-Elected to przeznaczona na konsolę PlayStation 4 ulepszona wersja gry Saints Row IV. Tytuł jest zwariowanym sandboksem, w którym musimy zmierzyć się z kosmitami.

Triki do gry

Personalizowanie nieedytowalnych aut

Zaparkuj nieedytowalny pojazd w swoim garażu. Następnie weź dowolny inny wóz, który można personalizować, i weź go do Rim Jobs Garage. Przejdź do menu „customizacji” i wybierz opcję Garage. Zaznacz nieedytowalny samochód, w którym chciałbyś coś zmienić i wciśnij B. Gdy gra zapyta cię, czy na pewno chcesz wyjść, potwierdź. W ten sposób powinieneś uzyskać możliwość personalizacji tego pojazdu. Miej jednak na uwadze fakt, że w wielu przypadkach i tak nie będziesz mógł dostosować pod swoje gusta absolutnie wszystkich elementów samochodu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 lipca 2020