Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 11 lipca 2020, 14:29

MediEvil (triki) PS4

Wstęp

MediEvil z 2019 roku jest przygotowanym przez studio Other Ocean Interactive remakiem produkcji wydanej pierwotnie na pierwszą konsolę PlayStation. W tytule wcielamy się w sir Daniela Fortesque - rycerza, który pod postacią ożywionego szkieletu staje do walki z czarnoksiężnikiem Zarokiem i jego armią nieumarłych. Zabawa polega na przemierzaniu kolejnych lokacji, realizowaniu zadań popychających fabułę do przodu oraz rzecz jasna walce z zastępami przeciwników za pomocą rozmaitych narzędzi mordu (jak choćby miecze czy łuki) oraz tarczy chroniącej przed obrażeniami.

Triki do gry

Oryginalna gra

Ukończ wszystkie cele Lost Souls w ramach głównej kampanii. W ten sposób odblokujesz możliwość uruchomienia oryginalnej wersji tytułu z 1998 roku. Będziesz mógł to zrobić z menu gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 lipca 2020