Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 lipca 2020, 11:34

Kody do gry The Last of Us: Part II (triki) PS4

Wstęp

The Last of Us: Part II jest stworzoną przez studio Naughty Dog kontynuacją przebojowej gry akcji TPP z 2013 roku. Tytuł ponownie przenosi nas do postapokaliptycznego świata opanowanego przez ludzi zainfekowanych grzybem zmieniającym ich w zombie, gdzie przeżywamy dramatyczną historię, w której jedne z głównych ról odgrywają znani z poprzedniej odsłony Joel i Abby. W trakcie zabawy eksplorujemy kolejne poziomy, zbieramy złom potrzebny do wytwarzania bądź ulepszania przedmiotów, rozwiązujemy proste zagadki i unikamy, lub gdy nie ma innej możliwości, konfrontujemy się z przeciwnikami.

Triki do gry

Wyciszony SMG

Aby odblokować wyciszony SMG, ukończ grę na dowolnym poziomie trudności i rozpocznij nową kampanię w trybie Nowa Gra+. Broń zdobędziesz po dotarciu do Seattle. Amunicja do niej będzie rozrzucona po mapach.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 lipca 2020