Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 czerwca 2020, 16:32

Dino Crisis 2 (triki) PC, PS1

Wstęp

Dino Crisis 2 jest przygotowaną przez firmę Capcom kontynuacją survival horroru z 1999 roku. W trakcie zabawy mamy okazję wcielić się w Regina oraz Dylan, jedynych ocalałych z oddziału Tactical Reconnaissance and Acquisition Team, który miał za zadanie zbadanie tajemniczego zniknięcia miasta Edward, na miejscu którego pojawiła się ogromna dżungla. Protagoniści muszą przetrwać, opędzając się przed hordami dinozaurów. Tytuł skupia się przede wszystkim na walce z wykorzytaniem różnorodnej broni palnej. Pojawiają się w nim jednak również zagadki logiczne oraz elementy typowo eksploracyjne.

Triki do gry

Ekrany ładowania

Aby odblokować alternatywne ekrany ładowania, ukończ grę kilka razy.

Bonusy

Bonus

Jak odblokować?

Dino Coliseum

Ukończ grę po raz pierwszy

Infinite Ammo

Ukończ grę i zdobądź 11 Dino File.

Dodatkowe dinozaury

Wybierz Ricka, Gaila i tank w Extra Crisis będziesz mógł wybrać więcej dinozaurów w trybie Dino Duel. Jeśli zaznaczysz wszystkie, zdobędziesz Triceratopsa i Compsagnathusa.

Ultra Raptory

Aby odblokować walkę z dwoma niebieskimi Ultra-Raptorami, musisz zabić 20 Velociraptorów bez otrzymania obrażeń. Potężni przeciwnicy powinni czekać na kolejnej arenie z Raptorami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 czerwca 2020