Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 czerwca 2020, 16:31

Darksiders II: Deathinitive Edition (triki) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Darksiders II jest stworzoną przez studio Gunfire Games kolejną odsłoną popularnego cyklu gier akcji. W grze wcielamy się w Śmierć – jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy, starającego się pomóc jednemu ze swoich braci, Wojnie, czyli bohatera poprzedniej części. Po drodze przyjdzie mu zaszlachtować hordy przeciwników, wykazać się zręcznością podczas sekcji platformowych oraz sprytem w trakcie rozwiązywania zagadek logicznych. W grze występują również elementy RPG – wraz z postępami w zabawie możemy rozwijać umiejętności naszego protagonisty.

Triki do gry

Dodatkowe kampanie w Deathinitive Edition

Kampania

Jak odblokować?

Abyssal Forge

Ukończ Wailing Host w Land of the Dead

Argul's Tomb

Ukończ Archon w Lost Light

Demon Lord Belial

Ukończ Samael w the Shadow's Edge

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 czerwca 2020