Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 maja 2020, 20:21

Kody do gry Call of Duty: Modern Warfare (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Call of Duty: Modern Warfare jest stworzoną przez firmę Infinity Ward kolejną odsłoną popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek. W ramach kampanii dla pojedynczego gracza możemy wcielić się w trzech bohaterów - operatora CIA, brytyjskiego policjanta oraz przywódczyni partyzantów – którzy podjęli desperacką próbę odnalezienia skradzionego ładunku broni chemicznej. W trakcie fabuły przyjdzie nam zwiedzić różne zakątki świata – od Londynu czy Sankt Petersburga po Bliski Wschód. Istotnym elementem gry jest tryb wieloosobowi oferujący kilka różnych wariantów zabawy.

Triki do gry

Odblokowywanie broni w trybie wieloosobowym

Broń

Jak odblokować?

Grau 5.56

Zdobądź 5 zabójstw w minutę przy użyciu karabinu 25 razy.

Holger-26 LMG

Zdobądź minimum 2 zabójstwa z odległości za pomocą ręcznego karabinu maszynowego w 25 meczach.

Ram-7

Zdobądź minimum 2 zabójstwa strzałem w głowę przy użyciu karabinu w 25 meczach.

Striker 45

Zdobądź minimum 2 zabójstwa podczas ślizgu przy użyciu SMG w 15 meczach.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 maja 2020