Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 maja 2020, 10:54

Kody do gry Animal Crossing: New Horizons (sekretne utwory K.K. Slider) Switch

Wstęp

Animal Crossing: New Horizons jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów farmera. Trafiamy w niej na niezamieszkałą wyspę, gdzie wysłał nas Tom Nook, właściciel firmy deweloperskiej Nook Inc. Ma on w planach zabudowę lądu, w czym musimy mu pomóc. Zabawę zaczynamy od zera z minimalną ilością surowców. Za ich pomocą tworzymy pierwsze narzędzia i przedmioty, zdobywamy kolejne zapasy i wznosimy kolejne budynki, które w dużym stopniu możemy sami umeblować. W tytule istnieje opcja zabawy solowej oraz kooperacyjnej do maksymalnie czterech osób.

Triki do gry

Sekretne utwory K.K. Slider

Gdy zespół K.K. Slider gra sobotni koncert w twoim mieście, możesz do niego zagadać po godzinie 18:00 i poprosić o konkretny utwór. Gdy zostaniesz poproszony o wpisanie tytułu, wprowadź jeden z poniższych, by odblokować sekretną piosenkę.

  1. Animal City
  2. Drivin'
  3. Farewell

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 maja 2020