Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 maja 2020, 19:41

Trials of Mana (triki) PC, PS4, Switch

Wstęp

Trials of Mana jest stworzonym przez firmę Square Enix pełnoprawnym remakiem trzeciej odsłony cyklu jRPG-ów. Akcja tytułu toczy się w fantastycznym świecie, w którym powoli kończy się epoka dobrobytu. W trakcie zabawy śledzimy losy kilku różnych bohaterów, których ścieżki krzyżują się ze sobą w niespodziewany sposób. Podczas ich przygody eksplorujemy różne lokacje i walczymy z różnorodnymi przeciwnikami, w tym potężnymi bossami.

Triki do gry

Sześć przedmiotów do zmiany klasy

Zasadź sześć nasion ??? za jednym zamachem, a gra da ci jedno ze wszystkich sześciu przedmiotów zmieniających klasę.

Uwaga! Nie próbuj robić tej sztuczki z mniejszą ilością nasion.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 maja 2020