Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 lutego 2020, 16:50

Shenmue III (triki) PC, PS4

Wstęp

Shenmue III jest przygotowaną przez studio Ys Net kolejną odsłoną kultowego cyklu gier akcji TPP, której korzenie sięgają 1999 roku. Tytuł kontynuuje historię Ryo Hazukiego, mieszkającego w Chinach adepta sztuk walki poszukującego zabójców swego ojca. Wraz z dziewczyną o imieniu Shenhua, Ryo coraz bardziej zagłębia się w tajemnicę pewnych bliźniaczych luster. Zabawa polega na eksplorowaniu otwartego świata, rozmawianiu z postaciami niezależnymi, wykonywaniu rozmaitych zadań, a także starciach z przeciwnikami. System walki przypomina nieco to, co znamy z klasycznych bijatyk.

Triki do gry

Złe zakończenie

W nocy 30 czerwca w świecie gry Ryo będzie miał sen, w którym zostanie ostrzeżony, że do finału gry pozostał mu tylko 1 miesiąc. Gdy ten czas minie, bohater będzie miał kolejny sen, po którym automatycznie zabawa się zakończy.

Odblokowanie automatów Chobu Chan Fighter

W Niaowu zatrudnij się w terminalu promowym jako kierowca wózka widłowego (porozmawiaj z Dejing Hongiem). Pierwszego dnia będziesz musiał przetransportować ładunek z magazynu na statek. Następnie twoim zadaniem będzie przeniesienie towarów ze statku do magazynu. W kilku kontenerach mogą znajdować się automaty Chobu Chan Fighter. Następnego dnia powinny się one pojawić w salonie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 lutego 2020