Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 lutego 2020, 16:50

Pokemon Sword (alternatywne intro; walka z Pokemonami Dynamax) Switch

Wstęp

Pokemon Sword to kolejna odsłona kultowego cyklu gier jRPG od studia Game Freak, która wraz z wydaniem Shield inicjuje tak zwaną ósmą generację. W produkcji po raz kolejny mamy okazję wcielić się w trenera lub trenerkę tytułowych stworków i wyruszyć w podróż, tym razem po regionie zwanym Galar. Podstawy rozgrywki nie różnią się od tych znanych z poprzednich odsłon – obdarzone w różne moce dzikie Pokemony łapiemy w tak zwane Pokeballe i wykorzystujemy je do walk z innymi trenerami.

Triki do gry

Alternatywne intro

Po pokonaniu Ligi Pokemon bądź ukończeniu głównej historii, będziesz mógł zobaczyć alternatywne intro.

Walka z Pokemonami Dynamax

Podczas walki z dzikimi Pokemonami Dynamax, gdy te zasłonią się tarczą, używaj ataków gwarantujących kilka uderzeń. Gdy uda ci się przebić barierę, przy odrobinie szczęścia możesz nawet dać radę pokonać przeciwnika w jednym ruchu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 lutego 2020