Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 lutego 2020, 16:48

Capcom Fighting Jam (kody) PS2

Wstęp

Capcom Fighting Jam jest stworzoną przez firmę Capcom dwuwymiarową bijatyką. Tytuł stanowi crossover kilku produkcji japońskiej ekipy. Oznacza to, że możemy w nim walczyć postaciami z takich gier, jak Street Fighter II, Darkstalkers, Street Fighter III, Red Earth oraz Street Fighter Alpha. Starcia odbywają się na zasadzie dwóch naszych wojowników przeciwko dwóm sterowanym przez konsolę. Taki system pozwala na rozgrywanie niezwykłych pojedynków obfitujących w szaleńcze kombosy i szybkie wymiany ciosów.

Kody do gry

Podczas ładowania się gry wciśnij jednocześnie Trójkąt i X. Wówczas zostaniesz zapytany, czy chcesz uruchomić tytuł w trybie ekranu Progressive scan, czy normalnym.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 lutego 2020