Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 lutego 2020, 21:07

Kody do gry Oddworld: Stranger's Wrath (kody) PC, AND, iOS, XBOX

Wstęp

Oddworld: Stranger's Wrath jest stworzoną przez studio Oddworld Inhabitants czwartą odsłoną popularnego cyklu. Odchodzi on nieco od schematów znanych z poprzednich części i nie jest klasyczną platformówką, a produkcją akcji z elementami przygodówki i skradanki. Protagonistą tytułu jest Nieznajomy – przypominający westernowego łowcę nagród antybohater, którego działania bywają niebezpieczne i nieprzewidywalne. Jego zadaniem jest łapanie rzezimieszków na krańcach znanego wszechświata. W trakcie zabawy przemierzamy różnorodne lokacje, rozmawiamy z postaciami niezależnymi, wykonujemy zlecenia oraz rzecz jasna walczymy z przeciwnikami za pomocą dwulufowej kuszy.

Kody do gry

Rozpocznij nową grę i nazwij swój profil w następujący sposób:

©@®&

Będziesz mógł wybrać poziom, od którego chcesz zacząć.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 lutego 2020