Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 stycznia 2020, 20:25

Kody do gry Quake III: Arena (triki) PC

Wstęp

Quake III: Arena jest kolejną odsłoną kultowego cyklu strzelanek FPP od studia id Software. W tytule wcielamy się w jednego z kilku kosmicznych wojowników, którzy ku uciesze rasy Vadrigar rywalizują ze sobą na specjalnie zaprojektowanych arenach. Tytuł skupia się na walce wieloosobowej. Zostajemy rzuceni na pełną broni i power-upów do zebrania planszę i bierzemy udział w niezwykle dynamicznych pojedynkach w kilku różnych trybach zabawy, takich jak klasyczny deathmatch czy capture the flag.

Triki do gry

Wszystkie sekwencje FMV

Uruchom grę z następującym parametrem:

+seta g_spVideos "\tier1\1\tier2\2\tier3\3\tier4\4\tier5\5\tier6\6\tier7\7\tier8\8"

Odblokujesz w ten sposób wszystkie sekwencje FMV.

DopeFish

Uruchom 11 poziom deathmatchu i podnieś strzelbą znajdującą się przed teleporterem. Stań twarzą na wprost do niego, odwróć się o 180 stopni i podejdź do ściany. Natkniesz się na DopeFisha.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 stycznia 2020