Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 13:25

Wandersong (kody) PS4, XONE, Switch

Wstęp

Wandersong jest stworzoną przez niezależne studio Dumb and Fat Games oryginalną produkcją, łączącą cechy side-scrollowej platformówki oraz gry przygodowej i rytmicznej. W grze wcielamy się w barda, którego zdaniem jest powstrzymanie boginii Eyi przed zniszczeniem świata i napisaniem go od nowa. Z pozoru jest to prosty tytuł 2D, w którym przemierzamy interesujące lokacje, unikamy pułapek i walczymy z przeciwnikami. Rozgrywkę urozmaicają jednak różne melodie, którymi możemy na przykład przesuwać obiekty, zmieniać kierunek wiatru, pozbywać się mgły spowijającej odwiedzane miejsca czy przepędzać duchy.

Kody do gry

Podczas oglądania napisów początkowych wprowadź poniższą kombinację:

Lewo > Prawo > LB > RB > Góra > Góra > Dół > Lewo > RB > A

W ten sposób będziesz mógł wybrać dowolny rozdział.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020