Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 13:09

Etrian Odyssey Nexus (triki) 3DS

Wstęp

Etrian Odyssey Nexus jest stworzonym przez firmę Atlus turowym RPG-iem FPP z gatunku dungeon-crawlerów, który wchodzi w skład popularnej serii Etrian Odyssey. W trakcie zabawy wcielamy się w początkującego poszukiwacza przygód i jego drużynę, która przybywa do latającego miasta Maginia, skąd na rozkaz księżniczki Persephony wyrusza w podróż wraz z innymi śmiałkami, by odkryć tajemnice archipelagu Lemuria. Rozgrywka polega na przemierzaniu kolejnych podziemi i labiryntów pełnych przeciwników, skarbów, pułapek i zagadek oraz wykonywaniu w nich różnych zadań. Aby pomóc w rozeznaniu się w rozległych poziomach, gra oferuje możliwość rysowania własnych map.

Triki do gry

New Game+

Pokonaj bossa Yggdrasil Labyrinth i obejrzyj napisy końcowe. Teraz w menu opcja New Game powinna mieć gwiazdkę. Gdy ją wybierzesz, otrzymasz możliwość wybrania New Game+, w ramach którego rozpoczniesz nową kampanię ze wszystkimi rzeczami odblokowanymi podczas poprzedniego podejścia. Co ciekawe, istnieje opcja przeniesienia tylko pewnych wybranych elementów (o ile nie wybrałeś poziomu trudności Heroic).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020