Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 12:42

Army Men (triki) PC

Wstęp

Army Men jest stworzoną przez firmę 3DO Company grą RTS. Obejmujemy w niej kontrolę nad armią... plastikowych żołnierzyków, którzy budują swoje bazy i toczą boje na podłogach pokojów oraz między rabatkami w ogródku za pomocą najróżniejszych narzędzi mordu. Gra oferuje dwadzieścia osiem scenariuszy w kampanii dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer, w którym rywalizować może maksymalnie dwóch graczy.

Triki do gry

Wybór scenariusza

W menu głównym wciśnij A by móc wybrać pierwszą misję dowolnego scenariusza.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020