Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 12:42

Army Men (kody) PC

Wstęp

Army Men jest stworzoną przez firmę 3DO Company grą RTS. Obejmujemy w niej kontrolę nad armią... plastikowych żołnierzyków, którzy budują swoje bazy i toczą boje na podłogach pokojów oraz między rabatkami w ogródku za pomocą najróżniejszych narzędzi mordu. Gra oferuje dwadzieścia osiem scenariuszy w kampanii dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer, w którym rywalizować może maksymalnie dwóch graczy.

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij klawisz Esc. Następnie w menu pauzy szybko wpisz dowolny z poniższych kodów i wciśnij przycisk Back.

  1. Aeroballistics – pełne wsparcie z powietrza
  2. Plethora – pełna amunicja
  3. Kahuna – nieśmiertelny sierżant
  4. Succumb – przegraj scenariusz
  5. Paralysis – zamróź przeciwnika
  6. Occultation – tryb ukrycia
  7. Telekinetic – teleportuj sierżanta
  8. Omnisicient – przełączenie widoku przeciwnika
  9. Pyromancer – ekplozja po naciśnięciu prawego przycisku myszy
  10. Triumph – wygraj scenariusz

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020