Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 stycznia 2020, 14:30

Kody do gry Code Name: S.T.E.A.M. (triki) 3DS

Wstęp

Code Name: S.T.E.A.M. jest stworzoną przez studio Intelligent Systems grą stanowiącą oryginalne połączenie taktycznej strategii oraz gry akcji w steampunkowych realiach. Akcja tytułu toczy się w XIX-wiecznym Londynie, który został zaatakowany przez agresywne istoty z kosmosu. Jako czteroosobowy oddział z elitarnej formacji S.T.E.A.M. musimy poradzić sobie z zagrożeniem. Sercem tytułu są walki zrealizowane w systemie turowym, który obserwujemy z kamery TPP. Wraz z kolejnymi zwycięstwami nasi wojacy zdobywają coraz lepszy ekwipunek, gwarantujący im szersze spektrum możliwości oraz szansę czynienia większych szkód w szeregach obcych.

Triki do gry

Nowe tryby misji

Aby odblokować nowe tryby przejścia danej misji - Intuition (wyłącz HUD), Merciless (silniejsi przeciwnicy) oraz No Return (backtraking nie uzupełnia pary) – musisz ją najpierw ukończyć.

Nagrody za ukończenie gry

Po ukończeniu gry otrzymasz dostęp do rękawicy A.B.E., a także odtwarzacza filmów oraz muzyki. Ponadto gdy zbierzesz 100 tysięcy medali, odblokujesz Stovepipe.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 stycznia 2020