Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 grudnia 2019, 22:43

Final Fantasy VIII: Remastered (kody) PS4

Wstęp

Final Fantasy VIII Remastered jest przygotowaną przez firmę Square Enix odświeżoną wersją kultowego jRPG-a z 1999 roku. Rozgrywa się on w świecie, w którym elementy fantasy mieszają się z futurystyczną technologią. Żyje w nim niejaki Squall Leonheart, młody student jednej z trzech akademii militarnych organizacji SeeD, który w wyniku pewnego zbiegu okoliczności wraz z towarzyszami zostaje wciągnięty w skomplikowaną intrygę, w której niepoślednią rolę odgrywa tajemnicza czarodziejka Edea Kramer. W trakcie zabawy eksplorujemy kolejne lokacje, walczymy z kolejnymi przeciwnikami w systemie turowym i rozwijamy zdolności naszych bohaterów.

Kody do gry

W trakcie zabawy możesz skorzystać z następujących przycisków i kombinacji przycisków.

  1. R3 – maksymalne zdrowie, zawsze pełne ATB i nielimitowana możliwość użycia Limit Breaków
  2. L3 + R3 – wyłącz losowe walki
  3. L3 – zwiększ prędkość gry

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 grudnia 2019