Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 grudnia 2019, 21:34

Just Dance 2020 (kody) Switch

Wstęp

Just Dance 2020 jest stworzoną przez firmę Ubisoft kolejną odsłoną popularnego cyklu gier rytmiczno-ruchowych. Reguły zabawy są bardzo proste i nie odbiegają specjalnie od tych znanych z poprzednich części - wybieramy jedną z dostępnych piosenek, a następnie staramy się jak najwierniej odtworzyć ruchy prezentowane na ekranie. Im lepiej nam idzie, tym więcej punktów dostajemy. Celem jest rzecz jasna osiągnięcie jak najwyższego wyniku. Tańczyć możemy samotnie lub z przyjaciółmi w ramach rywalizacji bądź kooperacji.

Kody do gry

Na twoim profilu odnajdź ustawienia i wpisz dowolny z poniższych kodów.

  1. extrajustdancesong – odblokuj Get Busy
  2. happy10years – odblokuj High Hopes bez trybu All Stars

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 grudnia 2019