Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 10 listopada 2019, 17:09

Luigi's Mansion 3 (triki) Switch

Wstęp

Luigi's Mansion 3 jest kolejną odsłoną popularnego w niektórych kręgach cyklu gier zręcznościowo-przygodowych od firmy Nintendo. Głównym bohaterem tytułu jest tytułowy Luigi, brat słynnego Mario, który wraz z przyjaciółmi udaje się na urlop do luksusowego hotelu. Na miejscu okazuje się, że przybytek jest nawiedzony. Protagonista musi stawić czoła niebezpieczeństwu i uratować swoich bliskich, którzy zniknęli bez śladu. Zabawa sprowadza się do rozwiązywania zagadek, pokonywania przeszkód i zmagania się z duchami przy użyciu wymyślnych gadżetów.

Triki do gry

Zmiana wyglądu wyposażenia

Skórka

Jak odblokować?

Poltergust type-G

Zdobądź wszystkie osiągnięcia.

Strobe light type-B

Schwytaj wszystkich bossów.

Suction shot type-C

Zbierz wszystkie klejnoty.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 listopada 2019