Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 października 2019, 14:06

Postal 4: No Regerts (kody) PC

Wstęp

Postal 4: No Regerts jest stworzoną przez studio Running With Scissors kolejną odsłoną kultowego w niektórych kręgach cyklu gier akcji FPP. Głównym bohaterem po raz kolejny jest „Koleś z Postala”, psychopata, który po wydarzeniach z poprzedniej części wraz ze swoim psem Champ wyrusza w podróż po Stanach Zjednoczonych. W pewnym momencie zostaje okradziony z całego dobytku i trafia do miasteczka Edensin, gdzie zamierza rozpocząć nowe życie. Zabawa polega na poruszaniu się po otwartym świecie, wykonywanie różnych zadań oraz oddawaniu się różnym aktywnościom. Całą grę można ukończyć nie robiąc nikomu krzywdy bądź niszcząc wszystko na swojej drodze za pomocą najróżniejszych, często dość nietypowych broni.

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij klawisz T, wpisz dowolny z poniższych kodów i zatwierdź go Enterem.

  1. /slomo 0.5 – zwolnione tempo
  2. /packinheat – wszystkie bronie i przedmioty
  3. /FLUDD – nielimitowany wąż strażacki
  4. /alamode – God Mode
  5. /Jumpman – wyższy skok
  6. /ifeelfree – przechodzenie przez ściany
  7. /Aneurysm – popełnij samobójstwo

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 października 2019