Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 października 2019, 14:05

Kody do gry Breath of Fire III (triki) PS1, PSP

Wstęp

Breath of Fire III jest stworzoną przez firmę Capcom kolejną odsłoną cyklu jRPG-ów. Głównym bohaterem jest Ryu, najemnik posiadający moc przemiany w smoka, który musi wyruszyć w podróż po fantastycznym świecie w celu odnalezienia własnej tożsamości i zaginionych kompanów. Zabawa polega głównie na turowej walce z kolejnymi przeciwnikami i braniu udziału w rozmaitych minigrach, spośród których możemy wymienić chociażby łowienie ryb.

Triki do gry

Zmiana imion

Udaj się do wioski wróżek i weź udział w grze hazardowej z trzema wróżkami. Następnie porozmawiaj z ostatnią z nich znajdującą się w pomieszczeniu, która pozwoli ci na zmianę imion dowolnego członka drużyny.

Kontynuuj zabawę po zakończeniu

Obejrzyj napisy do samego końca. Gdy pojawi się plansza z napisem Fin, zacznij wciskać przycisk Start. Obraz się rozmyje i zostaniesz poproszony o zapisanie stanu zabawy. Teraz będziesz mógł kontynuować rozgrywkę po obejrzeniu finału.

Kontrola formy Kaiser

By kontrolować formę Kaiser bez poświęcania energii, musisz używać genów „Infinity”, „Radiance” i „Trance”. Ich kolejność nie ma znacenia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 października 2019