Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 11 sierpnia 2019, 11:57

Vampire Rain: Altered Species (triki) PS3

Wstęp

Vampire Rain: Altered Species to trzecioosobowa gra akcji stworzona przez studio Artoon. Jej głównym bohaterem jest John Lloyd, członek specjalnego oddziału wysłanego do Los Angeles przez rząd Stanów Zjednoczonych do walki z wampirami. Zabawa skupia się pokonywaniu kolejnych misji, skradaniu się i okazyjnych starciach ze stworzeniami ciemności.

Triki do gry

Bonusowy tryb

Ukończ grę, a następnie wróć do menu i wybierz opcję Single Player. Powinna pojawić się opcja Bonus. O jej uruchomieniu będziesz mógł odtwarzać różne poziomy z dodatkowymi urozmaiceniami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 sierpnia 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz