Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 czerwca 2019, 21:42

Devil May Cry 5 (alternatywny kostium dla Vergila) PC, PS4, XONE

Wstęp

Devil May Cry 5 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu slasherów od firmy Capcom. W grze wcielamy się w pół człowieka-pół demona Dantego, znanego z czwartej części Nera i tajemniczego V, którzy muszą rozwiązać problem nienaturalnego, gigantycznego drzewa, które wyrosło w Red Grave City i wysysa krew z jego mieszkańców. Zabawa skupia się na pokonywaniu fragmentów zręcznościowych i eliminowaniu za pomocą broni palnej i mieczy hord demonów – im efektowniej, tym lepiej.

Triki do gry

Alternatywny kostium dla Vergila

Aby odblokować alternatywny kostium dla Vergila ukończ grę na poziomie trudności Hell and Hell.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 czerwca 2019