Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 czerwca 2019, 21:41

Kody do gry The World Next Door (kody) PC, Switch

Wstęp

The World Next Door jest przygodową grą akcji stworzoną przez niezależne studio Rose City Games. Wcielamy się w niej w niepokorną dziewczynę Jun, która w wyniku przedziwnego zbiegu okoliczności trafia to równoległego świata pełnego magii i tajemniczych stworów. Na miejscu bohaterka stara się odkryć tajemnice tego miejsca. Zabawa polega głónie na rozwiązywaniu zagadek i stopniowym budowaniu relacji z postaciami niezależnymi.

Kody do gry

W trakcie zabawy wprowadź poniższą kombinację klawiszy:

  1. Lewo > Lewo > Prawo > Prawo > Dół > Dół > Góra > Góra > Lewo > Prawo – odblokuj wszystkie postacie w trybie Versus

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 czerwca 2019