Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 26 maja 2019, 21:59

Pokemon GO (kody) AND, iOS

Wstęp

Pokemon GO jest stworzoną przez studio Niantic grą mobilną, wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. W trakcie zabawy wcielamy się w trenera tytułowych stworków i naszym zadaniem jest łapanie ich oraz wystawianie do walki. Tym, co wyróżnia tytuł, jest fakt, że aby w niego grać, musimy poruszać się po okolicy, w której się aktualnie znajdujemy.

Kody do gry

Jeśli złapałeś Pokemona Eevee, zmień jego imię na jedno z poniższych, by wyewoluował on w wybrany typ. Uwaga! Kod ten działa tylko raz na konto.

  1. Sakura - Espeon
  2. Pyro - Flareon
  3. Rea - Glaceon
  4. Sparky - Jolteon
  5. Linnea - Leafeon
  6. Tamao - Umbreon
  7. Rainer - Vaporeon

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 maja 2019