Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 maja 2019, 21:59

Need for Speed Rivals (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Need for Speed: Rivals jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier wyścigowych od firmy Electronic Arts. W tytule mamy okazję wcielić się zarówno w kierowców superszybkich, licencjonowanych samochodów, jak i stróżów prawa i bierzemy udział w dynamicznej rywalizacji na zróżnicowanych trasach i w rozmaitych trybach. Produkcja płynnie przeplata ze sobą elementy singlowe, jak i zabawę wieloosobową.

Triki do gry

Samochody

Samochód

Jak odblokować?

Samochód wyścigowy BMW

Zniszcz 2 radiowozy Bugatti.

Ferrari FXX

Osiągnij 1000000 SP

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 maja 2019