Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 maja 2019, 18:25

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes (kody) PS3

Wstęp

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes jest wykorzystującą licencję popularnego serialu animowanego z uniwersum Gwiezdnych wojen trzecioosobową grą akcji od studia Krome. W tytule możemy wcielić się w szereg postaci znanych z małego ekranu, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano, Mace Windu, Kit Fisto oraz Komandor Cody i wziąć udział w wydarzeniach stanowiących pomost między pierwszym a drugim sezonem telewizyjnej produkcji. Rozgrywka opiera się na pokonywaniu fragmentów zręcznościowych i walce z przeciwnikami za pomocą mieczów świetlnych lub pistoletów laserowych.

Kody do gry

W trakcie zabawy włącz menu pauzy i przejdź do sklepu, a następnie wprowadź interesującą cię kombinację. Jeśli zrobisz to prawidłowo, pojawi się odpowiedni komunikat.

  1. Góra > Dół > Lewo > Prawo > Lewo > Prawo > Dół > Góra – duże głowy
  2. Dół > Lewo > Prawo > Góra > Prawo > Góra > Lewo > Dół – Mini-gun/nieskończona amunicja do Mini-Guna
  3. Prawo > Dół > Dół > Góra > Lewo > Góra > Góra > Dół – potężny miecz świetlny (jedno uderzenie zabija)
  4. Lewo > Lewo > Prawo > Prawo > Góra > Dół > Dół > Góra – ulepszenie rzutu mieczem świetlnym
  5. Góra > Lewo > Dół > Lewo > Prawo > Lewo > Lewo > Lewo – odblokuj ulepszenie Spider Droid-Jaka

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 maja 2019