Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes z sieciową kooperacją

Jiker, 24 grudnia 2009, 09:57

Mimo że zręcznościowe Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes nie okazało się zbyt dobrą produkcją, firmy LucasArts i Krome Studios nie mają zamiaru składać broni. Właśnie dowiedzieliśmy się, że gra w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 doczekała się dosyć istotnej aktualizacji.

Wieści ze świata (God of War Collection, Torchlight, Star Wars: Republic Heroes) 4/09/09

Jiker, 4 września 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: reality show prosto od Sony, amerykańska premiera Aaaaa!!! - A Reckless Disregard for Gravity, koniec BottleRocket Entertainment, amerykańskie God of War Collection bez blokady regionalnej i inne. Zapraszamy do lektury.

Bohaterzy Republiki trochę się spóźnią

Hed, 27 lipca 2009, 08:07

Na spotkaniu poświęconym Gwiezdnym Wojnom, które odbyło się w ramach Comic Con 09, przekazano, że zapowiedziana jakiś czas temu produkcja - Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes – zostanie wydana nieco później, niż pierwotnie planowano. Poprzednio datę premiery wyznaczono na wrzesień. Niestety została ona opóźniona i gra pojawi się dopiero 6 października.

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes na PC również po polsku!

ziooleck, 13 maja 2009, 14:45

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen. Raptem kilka dni temu potwierdzono prace nad grą Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes, a dziś wiemy już, że tytuł ten w przypadku edycji PC trafi do naszych sklepów w pełnej polskiej wersji językowej.

Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes potwierdzone

Filip „fsm” Grabski, 10 maja 2009, 11:29

Wojny Klonów – był film kinowy, jest animowany serial, czas na grę komputerową. Kwietniowa plotka na temat gwiezdnowojennej gry tworzonej przez Krome Studios została potwierdzona. The Clone Wars: Republic Heroes nadchodzi.

Powstanie nowa gra na podstawie Star Wars: Clone Wars?

Hed, 23 kwietnia 2009, 11:23

Według niepotwierdzonych jeszcze plotek studio Krome pracuje nad nowym tytułem osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wojen. Podobno dzieło miałoby nosić nazwę The Clone Wars: Republic Heroes i zostać wydane na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 (w nieokreślonej jeszcze przyszłości). Informacje wskazują na to, że otrzymamy grę akcji TPP, w której najważniejszym aspektem będzie tryb kooperacji.