Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 maja 2019, 18:24

Risk of Rain 2 (kody) PC

Wstęp

Risk of Rain 2 jest stworzoną przez studio Hopoo Games kontynuacją produkcji z 2013 roku, która łączy w sobie elementy platformowej gry akcji, RPG-a i produkcji typu roguelike. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad postaciami przemierzającymi powierzchnię odległej planety wypełnionej rozmaitymi niebezpieczeństwami. Naszym zadaniem jest skakanie po platformach, unikanie pułapek i walka z przeciwnikami.

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij jednocześnie Ctrl, Alt i ~, by aktywować konsolę. Następnie wpisz komendę help, by wyświetlić listę dostępnych kodów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 maja 2019