Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Risk of Rain 2

Fall Guys i Risk of Rain 2 zdominowały Steam w sierpniu

Adrian Werner, 25 września 2020, 12:10

Sierpień na Steamie upłynął pod znakiem premiery Fall Guys. Ponadto przebojowe Risk of Rain 2 oraz Factorio opuściły wczesny dostęp.

Risk of Rain 2 z datą premiery, koniec wczesnego dostępu

Czaruś, 22 lipca 2020, 10:39

Nietypowe połączenie gry platformowej, RPG-a oraz produkcji typu roguelike, czyli gra Risk of Rain 2, już niedługo opuści Steam Early Access.

Premiera Rebel Cops, złoty status MediEvil, rozwój Green Hell i inne wieści

AlexB, 18 września 2019, 15:03

Dziś piszemy o premierze Rebel Cops, złotym statusie MediEvil, szczegółach bety Cube World, aktualizacji Risk of Rain 2 i planowanych nowościach w Green Hell. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ponad milion sprzedanych sztuk Risk of Rain 2

Serek, 5 maja 2019, 09:45

Firmy Hopoo Games i Gearbox Publishing pochwaliły się świetnymi wynikami Risk of Rain 2. Tytuł sprzedał się w liczbie ponad miliona sztuk w miesiąc od debiutu. Przypomnijmy, że produkcja znajduje się w Steam Early Access.

Sukces Risk of Rain 2 dzięki promocji "2 za 1", Starlink Ubisoftu bez nowych figurek i inne wieści

AlexB, 5 kwietnia 2019, 16:03

Dziś piszemy o liczbie egzemplarzy Persony 5 dostarczonych do sklepów na całym świecie, braku nowych figurek do gry Starlink oraz sukcesie Risk of Rain 2 we wczesnym dostępie, osiągniętym m.in. dzięki promocji „dwie sztuki w cenie jednej”. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Risk of Rain 2 - kontynuacja popularnej platformówki 2D w produkcji

AlexB, 9 maja 2017, 09:44

Niezależne studio Hopoo Games zapowiedziało grę Risk of Rain 2 – kontynuację popularnej dwuwymiarowej platformówki z 2013 roku. Tytuł przeniesie serię w trzeci wymiar. Jest on w bardzo wczesnej fazie produkcji i nie jest znana data jego premiery.