Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 19 maja 2019, 18:18

Batman: Arkham Origins (nagrody dla avatara) PC, X360, PS3, WiiU

Wstęp

Batman: Arkham Origins jest prequelem popularnego cyklu trzecioosobowych gier akcji o przygodach tytułowego superbohatera. Za stworzenie tytułu odpowiada studio WB Games Montreal. Akcja produkcji toczy się w wigilię. Jeden z najgroźniejszych przestępców w Gotham City – Czarna Maska – wyznacza nagrodę za głowę Batmana. Wyzwanie podejmują różni superzłoczyńcy, tacy jak Deathstroke czy Firefly. Protagonista musi sobie poradzić z nimi i ich pomagierami za pomocą sprytu, gadżetów i rzecz jasna mięśni.

Triki do gry

Nagrody dla avatara

Nagroda

Jak odblokować?

Strój Batmana

Ukończ tryb I am the Night.

Strój Deathstroke'a

Pokonaj Deathstroke'a w trybie historii.

Strój Jokera

Ukończ tryb historii.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 maja 2019